Hemen Arayın

Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum

okuyabilirsiniz.

Yaklaşık bir yıl önce şiddetli baş ağrılarıyla birlikte zor bir hayata başladım. Şiddetli baş ağrıları, baş dönmeleri ve yürüme güçlüğüyle başlayan şikâyetlerim sonucunda beyin tümörü tanısı kondu.  İki aylık bir süre içinde Romanya’da üç ameliyat geçirdikten sonra hekimlerim artık yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler. Henüz 21 yaşındaydım. Hayatımın baharındaydım. Yaşamaktan umudumu kesmedim ve tedavime devam edebileceğim bir merkez arayışına girdim

Hekimler benden umudu kesmişti ama ben kendimden ve hayattan umutluydum. Arkadaşlarımın da desteği ile internet üzerinden araştırmalar yaptık. Bir arkadaşımın televizyonda gördüğü bir haber sonucunda Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştık ve yapılan incelemeler sonucunda bana söylendiği gibi tümörün dördüncü evrede değil, üçüncü evrede olduğu tespit edildi. Umudumuz bir anda artmıştı.

Daha önce geçirdiğim ameliyatlardan sonra sol kol ve bacağım felç olduğu için tekerlekli sandalye ile gelmiştim. Dördüncü beyin ameliyatımı Anadolu Sağlık Merkezi'nde yaptırdım. Tümör tamamen çıkartıldı. Daha sonra kemoterapi ve radyoterapi programları başlandı. Doktorum tedaviye oldukça iyi cevap verdiğimi söylüyor. Sol bacağım düzeldi ve kontrole yürüyerek geldim. Ameliyat öncesi var olan şikayetlerimin büyük çoğunluğu ortadan kalktı.

Ameliyattan sonra tedavim 2 ay boyunca devam etti. Radyoterapi ve kemoterapinin ardından tedavim tamamlandı ve kontrol altına alındım. Kendi ülkemde benden artık umutlarını kesmişlerdi, ama burada bana ikinci bir şans verdiler. Olabilecek en iyi tedaviyi aldığımı düşünüyorum. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Artık geleceğe umutla bakıyorum.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.