Hemen Arayın

Kimse kanser hastası olduğuma inanmıyor

okuyabilirsiniz.

2009 yılında hiç beklemediğim bir anda kanamam oldu ve doktora gittim. Muayene ve incelemeler sonucunda rahim kanseri tanısı konuldu ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. 2009 yılının Aralık ayında bir ameliyat geçirdim.

Ameliyattan iki ay sonra tekrar kontrole gittiğimde, metastaz olduğu belirlendi. Bulgaristan’da Onkoloji Hastanesi’ndeki doktorum kemoterapi ve radyoterapi arasında ikilemde kaldı. Doktorum bir de Anadolu Sağlık Merkezi’nden görüş almamı önerdi. Ben de internet sitesinden hastane ile ilgili bilgi edindim ve telefonla hastaneye ulaştım. İnceleme sonuçlarımı Anadolu Sağlık Merkezi’ne gönderdim. Bunun üzerine muayene için Türkiye’ye çağrıldım.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde onkoloji uzmanları tarafından muayene edildikten sonra karaciğer ve karın lenflerimde metastaz belirlendi ve üç kür kemoterapi almama karar verildi. Kemoterapinin ardından çekilen PET/CT’de tedaviye yüzde 100 olumlu yanıt aldık.

Şu an kendimi mükemmelin de ötesinde hissediyorum. Çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Kendimi o kadar iyi hissediyorum ki, kimse kanser hastası olduğuma inanmıyor. Annem dahi hasta olduğumu bilmiyor. Buradaki doktoruma, hemşirelere, tercümanıma bu süreçte yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum. Burada her şey o kadar iyi organize edilmiş ki kendimi hiç hastanede hissetmedim. Umarım günün birinde Bulgaristan’da da böyle bir hastaneye kavuşuruz.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.