Hemen Arayın

Kontrollerimi aksatmadan tedavimi sürdürüyorum

okuyabilirsiniz.

Çok sağlıklı bir insandım, o güne kadar ciddi bir sağlık sorunuyla karşılaşmamıştım. Birden bire ortaya çıkan şiddetli sırt ağrıları dinmeyince doktora başvurdum. Hemen röntgen ve MR çekildi. Fark edildi ki, nereden kaynaklandığı bilinmeyen ancak omurgaya metastaz yapmış bir tümörle yaşıyorum… 

Daha detaylı incelemeler sonucunda ise kanserin meme kaynaklı olduğu ortaya çıktı. Omurgada yer alan tümör kırığa neden olacak kadar büyük durumdaymış. Kanser vücudumda metastazlara neden olduğundan hızlı hareket etmemiz gerekiyordu. İsrail’e gittik ve 15 gün orada kalmamıza rağmen, doktorla ancak ilk haftanın sonunda görüşebildik. 10 gün sonrasına da MR randevusu verdiler. Tüm bunlar benim için büyük zaman kayıplarıydı ve bu nedenlerle tedavimi orada sürdürmek istemedim.

İsrail’deki hastanede Gürcistanlı bir kadın hastayla tanışmıştık. Bize daha önce Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi olduğunu anlattı. Onun tavsiyesi üzerine Anadolu Sağlık Merkezi ile iletişime geçtik. Yapılan incelemeler sonucunda karaciğerimde de metastaza rastlandı. Biyopsi yapıldı ve tedavim başladı. Radyoterapi ve kemoterapi gördüm. Çocuğumu Rusya’da uzun süre yalnız bırakamadığım için geri dönmek ve tedavime Rusya’da devam etmek zorunda kaldım. Fakat kontrollerim için sık sık İstanbul’a gelmeye devam ediyorum.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.