Hemen Arayın

Malign Yumuşak Doku Tümörlerine Güncel Yaklaşım Konferansı’nda üçüncü buluşma

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye’nin onkoloji alanındaki uzmanlarını bir araya getirmek ve onkolojik bilimler alanındaki işbirliklerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlendiği “Onkoloji Konferansları”nın üçüncüsü gerçekleştirildi.

Efes Konferans Salonu’nda düzenlenen ve “Malign Yumuşak Doku Tümörlerine Güncel Yaklaşım” başlıklı konferans sağlık profesyonelleri tarafından ilgiyle karşılandı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedik Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Murat Hız’ın konuşmacı olarak katıldığı konferansın moderatörlüğünü Anadolu Sağlık Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Kaan Erler yaptı. Tüm dünyada yaygınlığı giderek artan ve önemli bir toplumsal sorun haline gelen kanser hastalığıyla ilgili gelişmeleri yakından takip eden bir kurum olan Anadolu Sağlık Merkezi, onkoloji konferanslarıyla bu alandaki bilimsel bilgi paylaşımı sağlamaya devam ediyor. Her ay farklı bir konunun ele alındığı konferanslara hekim, hemşire ve konuyla ilgili olan tüm sağlık çalışanları dinleyici olarak katılabiliyor.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play