Hemen Arayın

Meme kanseri hasta ve yakınları ile “Birlikte Güzel Günlere” dedik

okuyabilirsiniz.

Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı ile Meme Sağlığı Merkezi iş birliğiyle 12 Ekim ve 2 Kasım 2019 tarihlerinde “Birlikte Güzel Günlere” başlıklı iki hasta buluşması gerçekleştirildi. 
 

Meme kanseri hasta ve yakınları ile “Birlikte Güzel Günlere” dedik

Meme kanseri hasta ve yakınlarıyla bir araya gelmek, yalnız olmadıklarını hissettirmek ve keyifli vakit geçirmek amacıyla gerçekleştirilen buluşmaların açılış konuşmasını “Bir Günde Ne Kadar Çok Hayata Dokunabilirsiniz?” başlığıyla Prof. Dr. Metin Çakmakçı yaptı. 

Prof. Dr. Çakmakçı’nın ardından “Tedavi Sürecinde ve Sonrasında Psikolojik Destek” konusuyla Psikiyatr Dr. Cem Hızlan, “Meme Kanserinde Sağlıklı Beslenme” konusuyla Diyetisyen Tuba Örnek ve “Fonksiyonel Tıp Yaklaşımı ile Kişiye Özel Sağlık” konusunda Dr. İrem Ergün hasta ve yakınlarına önemli bilgiler verdi.

Hasta buluşması kapsamında gerçekleştirilen, Ayça Tülüce ile nefes çalışması ile kavanozda sukulent ekimi ve tasarımı etkinliği ise büyük ilgi gördü. Tüm gün süren etkinlikten hasta ve yakınları çok memnun ayrıldılar. 
 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.