Hemen Arayın

Meme kanseriyle mücadele için Pembe Top beşinci kez sahada

okuyabilirsiniz.

Meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekmek amacıyla hayata geçirilen “Pembe Top Sahada” projesinin bu yılki gönüllü destekçisi Özge Özpirinçci...

Meme kanseriyle mücadele için Pembe Top beşinci kez sahada

Meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekmek amacıyla Anadolu Sağlık Merkezi’nin Anadolu Efes Spor Kulübü ile 2014 yılında hayata geçirdiği Pembe Top Sahada projesi, bu yıl beşinci yılını kutluyor. Bugüne kadar Beren Saat, Bergüzar Korel, Sinem Kobal ve Elçin Sangu’nun gönüllü destekleriyle gerçekleştirilen proje bu yıl da gönüllü oyuncumuz Özge Özpirinçci’nin desteğiyle hayat bulacak.  17 Ekim’de Anadolu Efes ve Zalgiris Kaunas arasında oynanacak Euroleague maçında ilk hava atışını Pembe Top ile Özge Özpirinçci gerçekleştirecek. Proje, bu yıl perakende sektörünün lider markalarından Boyner’in de katkılarıyla daha fazla kadına ulaşacak.

Meme kanseri tüm dünyada kadınlarda görülen kanserlerin üçte birini oluşturuyor. Her yıl 1,3 milyon kadına tanısı konan meme kanseri her sekiz kadından birinde görülüyor. Kanserden ölümlerin yüzde 14’ünden sorumlu olan meme kanserinde erken tanı ise hayat kurtarıyor. Anadolu Sağlık Merkezi’nin Anadolu Efes Spor Kulübü iş birliğiyle gerçekleştirdiği Pembe Top Sahada projesi beşinci yılında yeniden “erken tanı hayat kurtarır” diyecek.  

Boyner’den projeye büyük destek

Proje bu yıl perakende sektörünün lider markası Boyner’in desteği ile daha fazla kadına ulaşacak. Mağazalarının ve www.boyner.com.tr'nin kapılarını Pembe Top Sahada projesine açan Boyner, Ekim ayı boyunca meme kanserinde erken tanı farkındalığı için iletişim yapacak. İstanbul’daki mağazalarında bulunan soyunma kabinlerinde erken tanı mesajlarını posterler aracılığıyla kadınlara ulaştıracak olan Boyner, online alışverişlerden de farkındalık mesajlarını yayacak.

Pembe Top 17 Ekim’de tekrar sahada olacak

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 17 Ekim 2018 Çarşamba günü, saat 20.00’de Zalgiris Kaunas ile oynayacağı sezonun ilk Euroleague maçının hava atışını ünlü oyuncu Özge Özpirinçci Pembe Top ile yapacak. Maçın sonucu ne olursa olsun, kazanan yine kadınlarımız olacak...

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.