Hemen Arayın

Meningokok aşısı neden ve ne zaman uygulanır?

okuyabilirsiniz.

Meningokok aşısı neden ve ne zaman uygulanır?Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Uzm. Dr. G. Esra Kutlu
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Esra Kutlu, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı. Dr. Kutlu sırasıyla; İncirli Hastanesi’nde, özel muayenehanesinde ve Medipol Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. 2012 yılında Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Kutlu, halen çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.