Hemen Arayın

Multidisipliner yaklaşım, tedavimi hızlandırdı

okuyabilirsiniz.

Hastalığım baş ağrılarıyla başladı. Üç hafta süren baş ağrılarım dışında mide bulantısı, baş dönmesi ve denge kaybı da oluyordu. Bu şikâyetlerin sonucunda Viyana’ya gittim. PET/CT çektirdim ve beynimde, mememde ve karaciğerimde tümör olduğu tespit edildi. Viyana’da tedavi görmeden ve Romanya’ya döndüm. Romanya’da daha önce ameliyat olup tedavi olmama rağmen hastalığımın tekrar etmesi üzerine,  Romanya’da hastalığımın bir sonuca varamayacağını anladım.

Türkiye’ye gelmeden önce internet üzerinden bir araştırma yaptım. Anadolu Sağlık Merkezi hakkında çok güzel şeyler okudum.  Ayrıca daha Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi görmüş olan bir başka hastanın tavsiyesi de beni etkiledi ve böylece Anadolu Sağlık Merkezi’ne gelmeye karar verdim. Bunların yanı sıra buraya gelmemin asıl sebebi Anadolu Sağlık Merkezi’nin Johns Hopkins Medicine ile stratejik bir ortaklık içinde olmasıydı. Burada en çok hoşuma giden şeylerden biri Avrupa’nın büyük kliniklerinde, hastanelerinde bile olmayan multidisipliner yaklaşım anlayışı oldu. Birçok departman tarafından bana aynı anda değerlendirme yapıldı ve sonrasında ameliyat oldum. Daha sonra da kemoterapi tedavisine başlandı.  Oldukça kısa bir sürede başarılı bir ameliyat yapıldı ve tedavi planım hazırlandı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.