Hemen Arayın

Mutlu hayatıma yeniden dönmek müthiş bir duygu

okuyabilirsiniz.

Hastalığımın tanısı yıllar öne konmuştu ve ameliyat olmam gerekiyordu. Ben ise, korktuğum için erteliyordum. Aslında çok zor günler geçiriyordum. Beynimde bir tümör vardı. Günlük yaşamımı sürdüremez haldeydim.

Vücudumun sağ tarafında hareket sıkıntım vardı, denge sorunları. Görüştüğümüz doktorların her biri farklı bir şey söylüyordu. Bir kısmı ameliyat yapılmasından yanaydı ancak başarı oranının çok düşük olduğunu söylerken;  bir kısmı ise hayatımı böyle geçirmem gerektiğini söylüyordu. Çocuklarımla bir karar vermek zorundaydık. 
 
Bir televizyon kanalında izlediğimiz Anadolu Sağlık Merkezi ve CyberKnife ile ilgili programın üzerine Türkiye’ye gelmeye karar verdik. Muayenemiz sonrasında yapılan tetkiklerde, tümörün CyberKnife için uygulamaya uygun olmadığı söylendi. Ameliyat olmam gerektiğine ikna oldum. Tümör çıkartıldıktan sonraki dönemde bir problem yaşamadım. Kol ve bacağımdaki kuvvetsizlik, dengesizlik ve konuşma güçlüğü gibi problemleri artık geride bıraktım. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.