Hemen Arayın

OECI Akreditasyonu

okuyabilirsiniz.

Kanser merkezlerinin daha kaliteli hizmet sunabilmelerini sağlayacak çalışmaları yürütmek amacıyla Avrupa Birliği bünyesinde kurulan OECI, Nisan 2016 tarihinde yaptığımız resmi başvurumuzu sonuçlandırdı.

OECI Akreditasyonu

9 Nisan 2018'de yapılan OECI Genel Kurul toplantısında alınan kararla Anadolu Sağlık Merkezi, Avrupa Kanser Birliği'nin tüm şartlarını yerine getirdi ve Türkiye'de ilk ve tek OECI akreditasyonu alan kanser merkezi olarak tescillendi. Anadolu Sağlık Merkezi OECI Koordinatörü Prof. Dr. Hüseyin Baloğlu; “OECI akreditasyonu için başvuru tarihinden bugüne, klinik kalite departmanımızdan kanserle ilgili tüm tanı ve tedavi birimlerimize kadar pek çok birimimizin iş birliği ve katkıları sonuç verdi. OECI sertifikamızla, Türkiye’de, hatta bu coğrafyada bu akreditasyona sahip ilk ve tek klinik kanser merkezi olduk” dedi. 
1979’dan bu yana faaliyet gösteren OECI, akreditasyon için başvuran merkezlerdeki denetimlerini, kanser tanı ve tedavi süreçlerinde olması gereken standartları gözeterek detaylı bir çalışmayla yürütüyor. OECI akreditasyonunda, kalitenin aynı standartlarda korunup korunmadığının tespiti amacıyla denetim süreci 5 yılda bir tekrar edilirken, standartlar gerektiği şekilde korunmuşsa akreditasyon da yenileniyor. 
 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play