Hemen Arayın

“Pembe Top Sahada” projesine 3 Felis

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekmek amacıyla hayata geçirdiği “PembeTop Sahada” projesi, “MediaCat Felis Ödülleri”nde iki birincilik ve PR Büyük Ödülü ile Felis’in yıldızı oldu.

“Pembe Top Sahada” projesine 3 Felis

Türkiye'de hem yaratıcılığın hem etkinin değerlendirildiği Felis Ödülleri, bu sene Pembe Top'u ödül yağmuruna tuttu. 2004 yılından bu yana meme kanserinde erken tanı bilincinin oluşturulmasına katkı sağlayan Anadolu Sağlık Merkezi, "Kanaat Önderleri ve Etki Sahipleri Aracılığıyla İletişim" ve "Medya İlişkileri Yönetimi" kategorilerinde 2 Felis alırken, bu senenin PR Büyük Ödülü'nün de sahibi oldu.

2 global ve 3 yerel ödülle başarısını kanıtlamıştı

Anadolu Efes Spor Kulübü işbirliğiyle hayata geçirilen Pembe Top Sahada projesi geçtiğimiz yıllarda aldığı 2 global ve 3 yerel ödülle de başarısını kanıtlamıştı. Pembe Top Sahada; International CSR (Corporate and Social Responsibility) Excellence Awards’tan ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ kategorisinde “Altın”, The Stevie Awards’dan “Yılın İletişim ve PR Kampanyası” kategorisinde “Gümüş”, MediaCat Felis Ödüllerinde ‘En İyi Bilinçlendirme / Farkındalık Kampanyası’ Birincilik Ödülü ve Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Ödülleri’nden “Kurumsal Sosyal Sorumluluk-Sağlık” ve “Medya İlişkileri” kategorilerinde de Altın Pusula ödülünü almaya hak kazanmıştı.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.