Hemen Arayın

Pembe Top Yaşam Festivali’nde

okuyabilirsiniz.

Anadolu Sağlık Merkezi’nin de yer aldığı Migros Yaşam Festivali, 12-13 Mayıs tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşti. Anadolu Sağlık Merkezi festivalde ‘Pembe Top Sahada’ projesiyle meme kanserine dikkat çekti.

Pembe Top Yaşam Festivali’nde

Festivalin ikinci gününde Pembe Top Sahada projesi kapsamında “pembe pota” yarışması gerçekleştirildi. Ünlü sunucu Ali Tınaz’ın sunumuyla gerçekleşen “pembe pota” yarışmasında katılımcılar keyifli anlar yaşadı. Kazanan ilk 3 yarışmacıya bir ikon haline gelen “pembe top” hediye edildi.

Festivale Anadolu Sağlık Merkezi çalışanları da e-card ile davet edildi. Katılmak isteyenler arasından yapılan çekilişle belirlenen 10 kişiye festivale katılmaları için bilet hediye edildi. Aynı zamanda festivalin gerçekleştiği gün, sosyal medya hesaplarından Migros ile karşılıklı anlık paylaşımlar yaparak iş birliği duyuruldu. Ayrıca grup şirketleri arasında yer alan Anadolu Etap, “Meyveden Şeker” ile hazırlanmış sağlıklı atıştırmalıkları da ziyaretçilere ikram edilmesi için Anadolu Sağlık Merkezi standına iletti.

 

 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play