Hemen Arayın

Pet CT Nedir? Uzm. Dr. Kezban Berberoğlu

okuyabilirsiniz.

 Pet CT Nedir?

 Pet CT Nedir?Pet CT Nedir?

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Doç. Dr. Kezban Berberoğlu
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Kezban Berberoğlu, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1997-2000 yılları arasında İzmir Bornova’da Altındağ 1 No’lu Sağlık Ocağı’nda sağlık ocağı doktoru olarak görev aldı. 2000-2004 yılları arasında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde, Nükleer Tıp Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalıştı. “Metoksi İzobütil İzonitril’in (MIBI) Multipl Miyelom ve Lösemi Dışı Çocukluk Çağı Kanserlerinde Kemik İliği Tutulumunun Belirlenmesindeki Yeri” konulu uzmanlık tezini hazırladı. 

2004 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Berberoğlu, halen nükleer tıp uzmanı ve bölüm direktörü olarak görevini sürdürüyor. 


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.