Hemen Arayın

Pet/CT için bir günlüğüne İstanbul’a geldik

okuyabilirsiniz.

Karaciğerimde bir kitle olduğu tespit edildi. PET/CT yapılması gerekiyordu ve bu da yaşadığım ülke olan İran’da yoktu. Dubai’de vardı fakat dil nedeniyle tercih etmedik. 

Doktorlarımız bize Anadolu Sağlık Merkezi’ni tavsiye ettiler. Tüm hazırlıklarımızı yaptık, hastaneyle iletişime geçtik. Tüm süreçlerimiz, randevularımız ayarlanmıştı. Bir günlüğüne İstanbul’a geldik ve PET/CT çekimimizi herhangi bir sorun yaşamadan yaptırdık. Bir gün sonra da İran’a döndük.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.