Hemen Arayın

PET/CT için Türkiye’ye geldik

okuyabilirsiniz.

Babamın boynunda tümör olduğu saptanmıştı. Bunun üzerine ameliyat oldu ve ameliyatla alınan parçanın patoloji sonucunda kanserli olabilme ihtimaline karşı ve kesin sonuç için babamın PET/CT çektirmesi gerekiyordu.

Ancak İran’daki hastanelerde PET/CT cihazı bulunmadığı için alternatif aramaya başladık. ABD’de yaşayan akrabalarımız Johns Hopkins Üniversitesi’yle stratejik iş birliği olan Anadolu Sağlık Merkezi’ni önerdi.  

Yaptığımız araştırmanın ardından Anadolu Sağlık Merkezi‘nin gelişmiş teknolojisi ve deneyimli hekimlerinden çok etkilenerek, İran’a da yakın olması nedeniyle PET/CT için İstanbul’a gelmeye karar verdik. Anadolu Sağlık Merkezi’ne geldik ve babama PET/CT çekildi. Ayrıca babama check-up da yaptırdık. İşlemlerimizi son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra ülkemize geri döndük. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.