Hemen Arayın

POSTA - Kuru göz hastalığı

okuyabilirsiniz.

Gözümüzdeki küresel ısınma: Kuru göz hastalığı - Dr. Naci Sakaoğlu

Gözümüzdeki küresel ısınma: Kuru göz hastalığı - Dr. Naci Sakaoğlu
POSTA - Kuru göz hastalığı
Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Op. Dr. Naci Sakaoğlu
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Naci Sakaoğlu, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini ise Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Prof. Dr. Reşat Belger Göz ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı. Aynı Hastanede 5 yıl Glokom departmanının başında çalıştı.Bu dönemde katarakt ve refraktif cerrahi konusunda da çok sayıda cerrahi gerçekleştirdi.Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kornea nakli konusunda çalışmaları ve cerrahi çalışmaları oldu.  2001 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Göz Bankası kurucu direktörü olarak görev yapan Dr. Sakaoğlu, aynı hastanede kornea nakli, refraktif cerrahi ve ön segment cerrahisi alanında da çalıştı.Çok sayıda ön segment cerrahisi yanı sıra asistan  tez çalışmalarına destek sağladı 2007 yılında Dünya Göz Hastanesi’nde excimer laser alanında ve diğer refraktif cerrahilerde görev aldı.Katarakt ve glokom cerrahilerine de ağırlık verdiği bu dönemden sonra 2008 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Sakaoğlu, halen göz hastalıkları uzmanı olarak görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.