Hemen Arayın

Prof. Dr. Bülent Karagöz Kanserde akıllı ilaç tedavisi nedir? NTV

okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Karagöz, kanser tedavisinde kullanılan akıllı . ilaçlar hakkında bilgilendiriyor.

-Prof. Dr. Bülent Karagöz, kanser tedavisinde kullanılan akıllı . ilaçlar hakkında bilgilendiriyor.

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Prof. Dr. Bülent  Karagöz
Doktorun Biyografisini Gör

1968 doğumlu. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da tamamladı. 1992 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 19 93-1995 tarihleri arasında Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı’nda görev yaptı. 1995-1999 yılları arasında İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini tamamladı. 1999-2003 tarihleri arasında Çorlu Asker Hastanesi’nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı. 2001 yılında NATO bünyesinde görev yapan Kosova KFOR Komutanlığı’nda görev yaptı. 2003-2006 yılları arasında Tıbbi Onkoloji Yandal Uzmanlık eğitimini tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi’nde (DETAE) Uygulamalı Flow Sitometri eğitimini, 2005 yılında GATA Komutanlığı’nda Temel Epidemiyoloji (Sağlıkta Araştırma Yöntemleri ve Analiz Teknikleri) kursunu, 2009 ve 2017 yıllarında da Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği Klinik Araştırmalarda Etik Yaklaşım kurslarını tamamladı. 2007 yılında Yardımcı Doçent olarak atandı. 2011’de Doçent unvanı almaya hak kazandı. 2012-2017 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi İç Hastalıkları Servisi Tıbbi Onkoloji Kısım Şefliği görevini yürüttü. İstanbul Okan Üniversitesi’nde 2017 yılında Profesör oldu. 2017-2019 yılları arasında İstanbul Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Dahili Hastalıklar Bölüm Başkanlığı, İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Bilim Dalları Başkanlığı ve Tıbbi Etik Kurul Başkanlığı görevlerinde de bulunan Prof. Dr. Bülent Karagöz, evli ve bir çocuk babasıdır.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.