Hemen Arayın

Prof. Dr. Koray Topgül – Sıcak Kemoterapi Yöntemi | TV8 – Günaydın Doktor

okuyabilirsiniz.

-

Prof. Dr. Koray Topgül – Sıcak Kemoterapi Yöntemi | TV8 – Günaydın DoktorSıcak Kemoterapi

-
Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Prof. Dr. Koray  Topgül
Doktorun Biyografisini Gör

Prof. Dr. H. Koray Topgül, tıp eğitimini 1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, uzmanlık eğitimini ise 1997 yılında S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Prof. Dr. Topgül sırasıyla; S.B. Serik Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde doktor, S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde asistan doktor, Amasya’da askerliğini tamamladığı 15. Er Eğitim Tugayı 30 Yataklı Hastanesi’nde doktor asistanı/teğmen, S.B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde baş asistan, Ankara Bayındır Hastanesi ve SSK Samsun Hastanesi’nde operatör doktor olarak görev yaptı. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda, 2003 yılında yardımcı doçentlik, 2007 yılında ise doçentlik unvanını aldı. 2011-2015 yılları arasında Medical Park Samsun Hastanesi’nde doçent doktor olarak çalıştı. 2013 yılında İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nde profesörlük unvanını almasının ardından 2015-2017 yılları arasında Medical Park Ankara Hastanesi’nde profesör doktor olarak çalıştı. 

2017 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Prof. Dr. Topgül, genel cerrahi uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.