Hemen Arayın

Prof. Dr. Metin Çakmakçı - Gelecekte Kanser Tedavisinde Yaşanabilecek Değişiklikler

okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Metin Çakmakçı, kanser tedavilerinde gelecekte yaşanacağı düşünülen yeni gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenleri aydınlatıyor. İlaç tedavisinde kritik gelişmelerin yaşanacağını belirten doktor, gelecekte farklı tümör çeşitlerinin özelliklerine göre etkili ilaçların geliştirilerek kanserin nasıl yok edebileceğini anlatıyor.

-Gelecekte Kanser Tedavisinde Yaşanabilecek Değişiklikler - Prof. Dr. Metin Çakmakçı

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.