Hemen Arayın

Prof. Dr. Metin Çakmakçı - Kanserde Riski Düşürmek İçin Ne Yapmalı?

okuyabilirsiniz.

Kanser riskini azaltmak için yapılması gerekenleri Prof. Dr. Metin Çakmakçı anlatıyor. Sağlıklı yaşamanın kanser riskini azalttığına değinen Çakmakçı, hareketli bir hayat tarzı öneriyor. Farklı kanser türlerinin, hangi dış etkenlerden dolayı ortaya çıktığını açıklayan Çakmakçı, vücudu sağlıklı tutmanın önemine dikkat çekiyor.

-Kanserde Riski Düşürmek İçin Ne Yapmalı? - Prof. Dr. Metin Çakmakçı

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.