Hemen Arayın

Prof. Dr. Metin Çakmakçı - Meme Kanseri Tedavisinde Başarıyı Artıran Unsurlar

okuyabilirsiniz.

Kadınlarda deri kanserleri dışında en sık görülen kanser türü olan meme kanseri, görülme sıklığı açısından özellikle 50 yaşından sonra artarken çok genç yaşlarda da ortaya çıkabiliyor. Meme kanserinin farklı özellikleri, görülme biçimleri ve seyirleri olduğunu ifade eden Anadolu Sağlık Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Metin Çakmakçı, kanserin hayati riskini önlemede her kadının memesini tanıması gerektiğini ve fark edilen ufak bir değişiklikte zaman kaybetmeden bir cerraha başvurması gerektiğini vurgulayarak, meme kanserine bağlı ölümleri azaltmak için en önemli stratejinin en erken tanı olduğunu söylüyor.

-Meme Kanseri Tedavisinde Başarıyı Artıran Unsurlar - Prof. Dr. Metin Çakmakçı

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.