Hemen Arayın

Prof. Dr. Metin Çakmakçı - Meme Kanseri Tedavisinde Son 10 Yılda Yaşanan Gelişmeler

okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Metin Çakmakçı, meme kanseri tedavisindeki gelişmeleri açık bir dille anlatıyor. Meme kanseri nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının azaldığını söyleyen Çakmakçı, memenin tamamen çıkarılmadan kanser tedavisi yapmanın mümkün olduğunu dile getiriyor. Çakmakçı, toplumun bilinçlenmesinin de meme kanseri tedavisini olumlu etkilediğini belirtiyor.

-Meme Kanseri Tedavisinde Son 10 Yılda Yaşanan Gelişmeler - Prof. Dr. Metin Çakmakçı

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.