Hemen Arayın

Prof. Dr. Metin Çakmakçı - Meme Kanserinde Erken Tanı İçin Ne Zaman Doktora Başvurulmalı?

okuyabilirsiniz.

Kadınların ilk meme muayenesine gelme nedenleri Memede ağrısız ya da ağrılı kitle Yalnızca ağrı olarak belirlenmiştir. Doktora başvuruyu geciktiren temel neden “kansere yakalanma korkusudur”.

Unutulmamalıdır ki meme kanseri erken tanıda tedavi edilebilen bir hastalıktır.  Meme kanserinde sağkalımı etkileyen en önemli belirtilerinden biri, koltuk altı lenf düğümlerinin tutulumudur. Tanı ve tedavi geciktikçe koltuk altı lenf düğümlerinin (aksiller lenf nodu ) tutulum riski artmaktadır.

-Meme Kanserinde Erken Tanı İçin Ne Zaman Doktora Başvurulmalı? - Prof. Dr. Metin Çakmakçı

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.