Hemen Arayın

Prof. Dr. Serdar Kahraman - Beyin Tümörleri ve Hibrit Ameliyathane - Fox TV

okuyabilirsiniz.

Prof. Dr. Serdar Kahraman - Beyin Tümörleri ve Hibrit Ameliyathane - Fox TV

-Beyin Tümörleri ve Hibrit Ameliyathane - Prof. Dr. Serdar Kahraman

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Prof. Dr. Serdar Kahraman
Doktorun Biyografisini Gör

Prof. Dr. Serdar Kahraman 1999 yılında Almanya’a Free University of Berlin ve Greifswald Üniversitesi’nde Nöroendoskopi ve spinal endoskopik cerrahi eğitimi aldı. 2010-2013 yılları arasında AO Spine Türkiye Neuro-Education görevini yürüttü. 2013-2015 yılları arasında Türk Omurga Derneği başkanlığı yapan Prof. Dr. Serdar Kahraman, 2013 yılından beri Eurospine (Avrupa Omurga Derneği) üyelik komitesinde görev almakta; birçok ulusal ve uluslararası akademik derneğin aktif üyesi olarak meslek hayatını devam ettirmektedir.  
2010 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’ nde  Nöroşirürji AD Başkanı ve Profesör olmuştur. 2016 yılı itibarı ile ASM’ de çalışmaya başlayan Prof.Dr.Serdar Kahraman Nöroşirürji Klinik Direktörlüğü görevini yürütmektedir.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.