Hemen Arayın

Robotik cerrahi sayesinde iki günde ayağa kalktım

okuyabilirsiniz.

Kazakistan’da yaşıyorum. İnşaat sektöründen emekli oldum, 62 yaşındayım. Kazakistan’da bağırsak kanseri tanısı kondu. Kazakistan’daki doktorum bana Türkiye’ye gitmemi, bağırsak kanseri konusunda Anadolu Sağlık Merkezi ile iletişime geçmemi söyledi. 

Türkiye bildiğim, sevdiğim bir ülke. Daha önce tatil amaçlı gelmiştim. Bir gün tedavi amaçlı buraya geleceğim hiç aklıma gelmezdi. Doktorum Türkiye’yi önerince hiç düşünmeden geldim. Ancak Türkiye’ye geldiğimde daha farklı hastalıklar da ortaya çıktı. Anadolu Sağlık Merkezi’nde yapılan taramalarda bir de akciğerde tümörler olduğu, yani metastaz saptandı. Ülkemde bağırsak ameliyatı olmuştum, ayrıca bir de 7 kür radyoterapi görmüştüm. Anadolu Sağlık Merkezi’nde hem akciğer hem de bağırsak ameliyatı olmam gerekti ve Robotik cerrahi uygulandı. Çok memnun kaldım, Türk doktorlarına ve tüm sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsem az. İyileşeceğime inandım, bana umut verdiler. Oysa çok kötü bir psikolojiyle gelmiştim buraya. Şimdi çok iyiyim. Robotla ameliyat edildikten iki gün sonra ayağa kalktım. Normalde bu tür ameliyatlarda insanlar haftalarca yatakta kalır. Çok ciddi ameliyatlar geçirdim ama yaşam kalitem hiç düşmedi.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.