Hemen Arayın

Sadece kolumu değil, hayatımı kurtardılar

okuyabilirsiniz.

Romanyalıyım… İki yıl önce kolumda başlayan şişlik ve ağrılar üzerine doktora başvurdum. Doktor, dirseğimde çok büyük bir tümör olduğunu ve kolumun kesilmesi gerektiğini söyledi. Ancak kolumu  keybetmek istemiyordum ve kurtarmak için yeni çareler aramaya başladım.18 ay boyunca Romanya’da birçok hastaneye başvurdum ama hepsi de, kolumun kesilmesi gerektiğini söyledi. Bu süreçte çok acı çektim, korktum…

Bükreş hastanelerinde büyük bir şans eseri Anadolu Sağlık Merkezi’ne ulaştım. Ortopedi ve Travmatoloji bölümü kolumun ameliyatla kurtulabileceğini söyledi. Gerçekten de yapılan ameliyat ile dirseğimdeki tümör alındı. Duyu ve fonksiyon bakımından herhangi bir sorun da yaşamadım üstelik! Hem tümörden kurtuldum hem de kolumu kaybedeceğime dair ızdıraplar yaşarken, eski sağlıklı yıllarıma döndüm. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play