Hemen Arayın

Sağlığın Merkezi Bildiriyor Hibrit Ameliyathane Nedir? Hibrit Ameliyathane Özellikleri Nelerdir? Prof. Dr. Serdar Kahraman

okuyabilirsiniz.

Hibrit Ameliyathane Nedir? Hibrit Ameliyathane Özellikleri Nelerdir?

Hibrit Ameliyathane Nedir? Hibrit Ameliyathane Özellikleri Nelerdir?Hibrit Ameliyathane Nedir? Hibrit Ameliyathane Özellikleri Nelerdir?

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Prof. Dr. Serdar Kahraman
Doktorun Biyografisini Gör

1989 GATA Tıp Fak. Mezunu olup,1997 yılında Nöroşirurji uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Almanya’da 1999 yılında Nöroendoskopi ve spinal endoskopik cerrahi eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası birçok akademik görevde bulunmuştur. Türk Omurga Derneği’nin 2013-15 arasında başkanlığını yapmıştır. Halen Eurospine (Avrupa Omurga Derneği) İleri Cerrahi Kurs Başkanlığını yürütmektedir. Çok sayıda bilimsel araştırma yayını vardır. Nöroşirurji alanında kompleks beyin ve omurga ameliyatlarında ileri düzey deneyim sahibidir.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.