Hemen Arayın

Sağlığınıza karşı durmayın!

okuyabilirsiniz.

Buyaka Anadolu Grubu çalışanlarının katılımıyla “Ofis Ergonomisi ve Duruş Bozuklukları” konulu seminer gerçekleşti.

Sağlığınıza karşı durmayın!

Buyaka Anadolu Grubu çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen “Ofis Ergonomisi ve Duruş Bozuklukları” konulu seminerde Anadolu Sağlık Merkezi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Semih Akı, gerçekleştirdiği sunumunda günlük hayatta kolaylıkla uygulayabileceğimiz yöntemler ile ne kadar büyük fark yaratabileceğimizi anlattı. Seminer öncesinde etkinlik için özel olarak tasarladığımız standdan katılımcılara ön bilgi olması adına masa başında ve ayakta yapabilecekleri hareketlerin olduğu broşür ve mousepadleri hediye ettik. Ofis ergonomisi ve duruş bozuklukları konusunda çalışanların bilgilendirildiği etkinlikte katılım da yüksek oldu.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.