Hemen Arayın

Sesime yeniden kavuştuğum için mutluyum!

okuyabilirsiniz.

İş ve özel hayatımda sesimin kısıklığı önceleri beni çok etkilemese de doktora gittim. İlk incelemelerin ardından yapılan biyopside boyun tümörü tanısı kondu. Eşimle birlikte çok endişelendik. Doktorumuzun tavsiyesi doğrultusunda hiç geciktirmeden ameliyat oldum. 

Ne var ki, ameliyatın ardından bir yıl geçti ve sıkıntılarım tekrarlamaya başladı. Farklı bir hastanede ikinci ameliyat için beklerken Anadolu Sağlık Merkezi’ne gitmeye karar verdik. Daha önceden bildiğim bir yerdi. Orada tedavi gören bir tanıdığım deneyimlerini anlatmıştı. Bir de televizyon programlarından biliyordum. Yaptığımız araştırma ve görüşmeler sonrasında planlarımızı değiştirdik ve kısa süre içinde Türkiye’ye geldik. Hastaneye geldikten sonra gerekli incelemelerin ardından tedavim başladı. Buradaki ameliyatımla, tümör tarafından çevrelenmiş gırtlak alındı ve boynumdaki lenf bezleri temizlendi. Başlangıçta sesimi kullanamıyordum fakat hızla iyileştim. Ses terapisi ile anlaşılır bir konuşmayı geliştirmenin gayreti içinde kontrollerimi sürdürüyorum. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.