Hemen Arayın

SÖZCÜ - Pandemi sürecinde çocukların sağlık kontrollerini aksatmayın

okuyabilirsiniz.

Çocuğunuz sağlıklı da olsa bu kontrolleri aksatmayın

Çocuğunuz sağlıklı da olsa bu kontrolleri aksatmayın
SÖZCÜ - Pandemi sürecinde çocukların sağlık kontrollerini aksatmayın
Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Uzm. Dr. Serkan Atıcı
Doktorun Biyografisini Gör

Uzm. Dr. Serkan Atıcı 2007 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesindeki uzmanlık eğitimini başarıyla tamamlayarak 2012 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı oldu. Marmara Üniversitesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalındaki üst ihtisas (yan dal) eğitimini de başarıyla tamamlayarak Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları alanında da uzman oldu. 2015 yılında ABD-Philadelphia’da bulunan CHOP (Children’s Hospital of Philadelphia) Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları bölümünde klinik gözlemci olarak bulundu. Bu eğitimi sırasında aralarında Rotavirüs aşısı bulucularından (co-inventor) ve Vaccine kitabı yazarlarından Prof. Dr. Paul Offit gibi saygın hocalar ile çalıştı. Aynı yıl ABD-Ohio’da bulunan Nationwide Çocuk Hastanesi’nde (Nationwide Children’s Hospital) hem klinik eğitim aldı, hem de misafir araştırmacı statüsü ile moleküler araştırma faaliyetlerinde bulundu. Araştırma çalışma sonuçları New Orleans-Los Angeles da yapılan IDWeek bilimsel toplantısında sunulup, PLOS ONE tıp dergisinde de bilimsel makale olarak yayınlanmıştır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları-Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları alanında görevini sürdürmektedir.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.