Hemen Arayın

SÖZCÜ - Süt dişlerinin önemi

okuyabilirsiniz.

Süt dişlerinin önemi - Dt. Arzu Tekkeli

Süt dişlerinin önemi - Dt. Arzu Tekkeli
SÖZCÜ - Süt dişlerinin önemi
Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Dt. Arzu Tekkeli
Doktorun Biyografisini Gör

1976, Edirne doğumlu. 1994 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği  Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. 2018 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’ne gelmeden önce Avicenna Umut Hastanesi’nde çalıştı. 


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.