Hemen Arayın

SÖZCÜ - Süt dişlerinin önemi

okuyabilirsiniz.

Süt dişlerinin önemi - Dt. Arzu Tekkeli

Süt dişlerinin önemi - Dt. Arzu Tekkeli
SÖZCÜ - Süt dişlerinin önemi
Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Dt. Arzu Tekkeli
Doktorun Biyografisini Gör

Arzu Tekkeli 1976 yılında Edirne’de doğmuştur. Sayın Tekkeli 1999 yılında İstanbul Üniversitesi (Çapa) dişhekimliği fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul’da çeşitli kliniklerde çalıştıktan sonra 2018 yılından itibaren Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlamıştır. 2023 Ocak ayından itibaren bölümün koordinatörü ve yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.