Hemen Arayın

Tanrıya inanıyorum, doktoruma güveniyorum

okuyabilirsiniz.

Kimi zaman sağlığınıza ne kadar dikkat etseniz de, hastalıklar sizi bulabiliyor. Makedonya Futbol Milli Takımı’nın antrenör yardımcılığını yapıyorum. Bugüne kadar sigara, kahve ve alkolden tamamen uzak durmuş bir insanım. Durum böyle olunca mide kanserine yakalandığımda, önce hastalığımı kabullenememiştim. Bir süre sonra hastalığımı kabullenip kendime olan güvenimi hiç kaybetmemeye çalıştım.

Yaklaşık bir yıl önce birden şiddetli bir şekilde kusmaya başladım. Beş gün boyunca bu durumumun devam etmesi üzerine gittiğim hekim, gastroskopi işlemi uyguladı. İşlemin sonucunda midemde tümör olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Üsküp’teki bir hastanede ameliyat oldum. Ameliyatın ardından 16 kilo kaybettim ve rahatsızlığım devam etti. Üsküp’teki hastane müdürünün önerisi üzerine Anadolu Sağlık Merkezi’ne başvurarak tedavi olmak üzere Türkiye’ye geldim. Burada bana yeniden gastroskopi işlemi uygulandı ve kemoterapi görmem kararlaştırıldı.

Anadolu Sağlık Merkezi’nde, medikal onkoloji uzmanlarının kontrolünde gördüğüm kemoterapi süresince altı kilo aldım. Doktorum, Üsküp’teki işlem sırasında enfeksiyon kaptığım için bu kadar kilo kaybettiğimi söyledi. Ancak Anadolu Sağlık Merkezi’ne gelişimden itibaren yeniden kilo almaya başladım. Üç haftada bir kemoterapi için İstanbul’a geldim.

Anadolu Sağlık Merkezi’ne her gelişimde Uluslararası Hizmetler Bölümü’nün organize ettiği özel araçla havaalanından alınıp, işlemim bitince tekrar havaalanına bırakıldım. Eşim ise her zaman yanımdaydı. Son derece başarılı geçen bir kemoterapi sürecinden sonra artık kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.