Hemen Arayın

Tedavi serüvenim, bir gazete haberiyle başladı

okuyabilirsiniz.

67 yaşındayım… İngiltere’de hastalığıma pankreas teşhisi konulduğu sıralarda bir gün gazete okurken, CyberKnife tedavisiyle ilgili bir haber gözüme çarptı.

Haber, aktör Patrick Swayze’nin eşiyle ilgiliydi. Swayze’nin kansere yakalanan eşinin CyberKnife tedavisiyle iyileştiğini anlatıyordu. Haberi okuyunca CyberKnife ile ilgili araştırma yapmaya başladım. Ancak İngiltere’de bulunmadığını öğrendim. Türkiye’de, Anadolu Sağlık Merkezi’nde bu tedavinin olduğunu öğrenince, sağlık raporlarımı hastaneye ulaştırdım. Anadolu Sağlık Merkezi hekimlerinin tedavinin faydalı olacağı yönündeki önerisinin ardından oğlum ve eşimle Türkiye’ye geldik.

İngiltere’de sağlık sistemi çok kötü. Hastanelerde yeterince ilgi göremiyorsunuz. Ancak burada hastalara inanılmaz derecede ilgi gösteren bir yaklaşım var. İngiltere’de bulamadığım ilgiyi ve bakımı Türkiye’de buldum.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.