cover image

Tedavide değil tatildeydik sanki

okuyabilirsiniz.

2010 yılının Ocak ayında kolonumda tümör bulundu. Romanya'daki hekimler PET/CT'de metastaz fark ettiler. Öneri üzerine 1 kür Gamma Knife uygulandı. Fakat daha kötü oldum ve vücudumda ödemler oluştu. 

En kötüsü de tüm bunlar bir işe yaramamıştı, tümör olduğu gibi duruyordu. Tekrar ameliyat önerildi. Ayağımı ve kolumu kullanırken yaşadığım sıkıntılar ameliyat sonrasında geçti. 1 ay boyunca kemoterapi aldım. Tümör aynı yerden tekrar çıktı. Bir türlü sonuç alamıyorduk.

Farklı bir çözüm aramaya başladık. İnternetten araştırmalar yapıyor, forumları takip ediyorduk. Yaptığımız araştırmalar ve orada tedavi gören hastaların referansı bizi Anadolu Sağlık Merkezi'ne getirdi. Ameliyat ve radyoterapi yapılması önerildi. Baştan sona tüm süreçlerin çok planlı gitmesi ve tamamlanması bizi çok etkiledi. Ameliyat sonrasında 12 kür radyoterapi gördüm. Çalışanların sıcakkanlı tavırları, pozitif enerjisi ve hizmet kalitesi gerçekten etkileyiciydi. Bizi tedavide değil tatilde gibi hissettiren herkese çok teşekkürler.