Hemen Arayın

Tedaviden sonra yaşam kalitem yükseldi

okuyabilirsiniz.

Ani bir rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldığımda yakınlarım da çok endişelenmişti. Fakat yapılan ilk incelemelerde herhangi bir rahatsızlık çıkmadı. Ayrıntılı bir inceleme için çektirdiğim PET/CT sonucunda ise pankreasımda kanserli hücreler tespit edildi ve karaciğere de sıçradığı belirlendi. O an kendimi çok kötü hissetmiştim…

Bunun üzerine hastalığımla ilgili araştırma yapmaya başladım. Ogünlerde tesadüfen, ülkemde yayımlanan bir gazetede Anadolu Sağlık Merkezi ile ilgili bir haber dikkatimi çekti. Ardından Anadolu Sağlık Merkezi’nin internet sitesine ve uluslararası hizmetler bölümünün iletişim bilgilerine ulaştım. Doğrudan onlarla bağlantı kurdum. Ekip çalışanları tüm randevularımı ve uçak biletlerimi ayarladı. Tedavim için Bulgaristan’dan Türkiye’ye geldim. Tedavim boyunca 11 kez kemoterapi aldım. Yapılan son kontrollerimde kanserli bölgede küçülme belirlendiğini duyduğumda çok mutlu oldum. Tedavimin ardından yaşam kalitem de yükselmişti. Artık kendimi çok iyi hissediyorum. 
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play