Hemen Arayın

Tedavim başlar başlamaz yaşam kalitem yükseldi

okuyabilirsiniz.

Çift görme ve denge sorunları yaşayınca durumu ciddiye aldım ve doktor başvurdum. Yapılan incelemeler sonucunda beyin tümörü saptandı ve ameliyat oldum. Tedavim devam ederken ailemle birlikte başka çözümler aramaya başladık. 

Yaptığımız araştırmalar sonrasında Anadolu Sağlık Merkezi’nin internet sitesine ulaştık ve hemen bağlantıya geçtik. Çok hızlı hareket etmeye çalışıyorduk. Sonunda Türkiye’ye gelmeye karar verdik. Ülkeye geldikten sonra hastaneden yetkili kişiler bizleri karşıladı. Önce Pet-CT çekildi. Hemen akabinde de kemoterapi ve radyoterapi uygulandı. Tedaviye başlar başlamaz olumlu sonuçlarını gördüm. Çift görme sorunum ortadan kalktı ve normal görmeye başladım. Ayrıca çok daha iyi duymaya başladım ki, tüm bunlar yaşam kalitemi artırması açısından çok değerli kazanımlar oldu. Tüm bu gelişmeler alacağımız sonuçlara çok daha olumlu bakmamızı sağladı. Umudumuz bir sonraki kontrolümüzde, tedavinin başarılı sonuçlarını görebilmek.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.