Hemen Arayın

Tedavim için Türkiye’yi seçtim

okuyabilirsiniz.

Pankreas kanseri teşhisi konduktan sonra yaşadığım ülke olan İran’daki yetersizlikler nedeniyle İngiltere’ye gittim. Burada özel bir hastanede 1.5 ay kemoterapi aldım. 

Ancak tedavim beni memnun etmedi ve tekrar İran’a döndüm. Orada da 1.5 ay boyunca kemoterapi gördüm. Ardından kontrol için yeniden Londra’ya gittim. Bu süreçte, ABD’de yaşayan kardeşlerimin tavsiyesi üzerine Anadolu Sağlık Merkezi’ni öğrendim ve Londra’dan İstanbul’a geçerek burada tedavi oldum.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.