Hemen Arayın

Tedavim sırasında ne kadar güçlü olduğumu fark ettim

okuyabilirsiniz.

Kendi kendime meme muayenesi sırasında bir kitle hissettim. Hemen hastaneye giderek mamografi çektirdim. Kanser olmadığım söylendi. O an rahat bir nefes almıştım. Fakat bir süre sonra kitlenin büyüdüğünü hissettim. 

Doktor bir jel vermişti, istenildiği kadar kullanmadım ve ihmal ettim açıkçası. Tekrar doktora gittiğimde mememdeki kitlenin 4 cm’ye ulaştığı ve kötü huylu olduğu söylendi. İnanmak istemedim. Daha önce Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi gören kız kardeşimin tavsiyesi üzerine Türkiye’ye gelmeye karar verdim. Hastaneye geldiğimde ilk önce biyopsi yapıldı. Biyopsinin ardından kemoterapi görmeye başladım. Sonrasında da meme ameliyatı oldum. Ameliyatla mememin tümü alınmadı, sadece kitlenin olduğu bölüm alındı. Ameliyattan üç hafta sonra da altı haftalık radyoterapi gördüm.  

Tedaviye çok iyi yanıt verdiğimi düşünüyorum. Tedavim sırasında çok büyük bir mücadele verdim ve ne kadar güçlü olduğumu fark ettim.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.