Hemen Arayın

Tedavim sırasında ne kadar güçlü olduğumu fark ettim

okuyabilirsiniz.

Kendi kendime meme muayenesi sırasında bir kitle hissettim. Hemen hastaneye giderek mamografi çektirdim. Kanser olmadığım söylendi. O an rahat bir nefes almıştım. Fakat bir süre sonra kitlenin büyüdüğünü hissettim. 

Doktor bir jel vermişti, istenildiği kadar kullanmadım ve ihmal ettim açıkçası. Tekrar doktora gittiğimde mememdeki kitlenin 4 cm’ye ulaştığı ve kötü huylu olduğu söylendi. İnanmak istemedim. Daha önce Anadolu Sağlık Merkezi’nde tedavi gören kız kardeşimin tavsiyesi üzerine Türkiye’ye gelmeye karar verdim. Hastaneye geldiğimde ilk önce biyopsi yapıldı. Biyopsinin ardından kemoterapi görmeye başladım. Sonrasında da meme ameliyatı oldum. Ameliyatla mememin tümü alınmadı, sadece kitlenin olduğu bölüm alındı. Ameliyattan üç hafta sonra da altı haftalık radyoterapi gördüm.  

Tedaviye çok iyi yanıt verdiğimi düşünüyorum. Tedavim sırasında çok büyük bir mücadele verdim ve ne kadar güçlü olduğumu fark ettim.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play