Hemen Arayın

Tekerlekli sandalyeyle geldim, yürüyerek gidiyorum

okuyabilirsiniz.

Bulgaristan’ın Burgaz kentinde yaşıyorum. 52 yaşındayım… 

Bir gün mesaideyken aniden bayıldım. Muayeneye gittiğimde beyninde tümör olduğu söylendi. Çok şaşırdım ve büyük bir üzüntü yaşadım o an. Bulgaristan’da iki ameliyat geçirdim. Beynimde tekrar bir kitle olduğu belirlendi. Bu kez, reklamlarda gördüğüm Anadolu Sağlık Merkezi’ne başvurmaya karar verdim. Türkiye’ye gelmeden önce tüm inceleme sonuçlarımı hastaneye gönderdim. Doktorlar inceledi ve bir daha ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Anadolu Sağlık Merkezi’nde üçüncü beyin ameliyatımı oldum. Buraya gelirken, tekerlekli sandalye kullanıyordum; kolumu, bacağımı oynatamıyor, konuşamıyordum. Fakat ülkeme yürüyerek ve konuşarak dönmek müthiş oldu benim için. Sonsuz teşekkürler.
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.