Hemen Arayın

Tiroit Hastalıklarında Robotik Cerrahi

okuyabilirsiniz.

Koltuk altından yaklaşımla gazsız robotik cerrahi seçilmiş tiroit kanseri olan hastalarda kolay, güvenli ve etkin bir yöntem olarak kullanılıyor. Böylece geleneksel tiroit cerrahisindeki gibi boyun önünde bir ameliyat izi ortaya çıkmıyor. Ayrıca yöntemin her hastada kullanılması mümkün olmuyor. Örneğin obez hastalarda, büyük tiroit bezi olanlarda, tiroit bezi göğüs boşluğuna doğru uzamış olanlarda veya boynu kısa olanlarda uygulanamıyor.

Tiroit Hastalıklarında Robotik Cerrahi
-
Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.