Hemen Arayın

Tümöre veda ettim, şimdi düzenli olarak kontrollerimi sürdürüyorum

okuyabilirsiniz.

Hayatımda her şey normal giderken birdenbire sağlığım bozuldu. Daha önceden hiç yaşamadığım kendini güçsüz hissetme, kilo kaybı ve karında şişlik gibi şikayetlerle doktora başvurdum. Tomografim çekildi, kan tetkiklerim yapıldı ve ardından karnımda tümör olduğu tespit edildi. Ancak Romanya’da herhangi bir işlem yaptırmak istemedim. Eşim vakit kaybetmeden yurtdışı sağlık merkezlerini araştırmaya başladı. 

Romanya’dan bir arkadaşımızın Anadolu Sağlık Merkezi’nde daha önceden tedavi gördüğünü öğrendik ve bunun üzerine hemen kendisiyle temasa geçtik. Arkadaşım, Anadolu Sağlık Merkezi’ne gelmeden önce İspanya, İtalya gibi başka ülkelere de tedavi arayışına gitmiş ancak hiçbirinden olumlu yanıt alamamış, son olarak Anadolu Sağlık Merkezi’ne başvurmuş. Tedavisi başarılı geçmiş. Biz de bu tavsiye üzerine, Anadolu Sağlık Merkezi Uluslararası Hasta Hizmetleri’ne durumumuzu anlatan ve bilgi almak istediğimizi belirten bir mail gönderdik. Ve sonrasında hızlı bir şekilde kendimizi İstanbul’da bulduk. 

Anadolu Sağlık Merkezi’ne gelir gelmez tüm detaylı araştırmalar yapıldı. Alınan sonuçlar, karın bölgesindeki tümörün, kemiklere yakın olduğunu gösterdi. Bu nedenle, ortopedi ve genel cerrahi bölümlerinin birlikte ameliyat yapması gerektiği belirtildi. İki disiplin tarafından gerçekleştirilen ameliyat zorlu fakat başarılı geçti, tümör çıkarıldı. Ameliyat sonrası gelen patoloji sonuçlarına bağlı olarak tedavime ve kontrollerime önümüzdeki dönemlerde de Anadolu Sağlık Merkezi’nde devam edeceğim.

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.