Hemen Arayın

Türkiye'de tek insizyonla laparoskopi

okuyabilirsiniz.

Anadodolu Sağlık Merkezi - Jinekolohide çok ender görülen bir durum olan heteotropik gebelikte yumurtalık kistinin, tek insizyon yöntemiyle laporoskopik olarak alınması gerçekleştirildi. Cerrahi uygulamayı gerçekleştiren Kadın Sağlığı Direktörü Doç. Dr. Fatih Göçer ve aynı bölümden Op. Dr. Nuri Ceyeli ekibi tarafından gerçekleştirilen bu vaka hakkında bilgi almak için kendileriyle görüştük. 2010 yılının ilk aylarında kendilerine başvuran 28 yaşında 8 haftalık gebe olan hastanın gebeliği şu anda 12 haftalık olarak sağlıklı biçimde sürüyor.

 
Türkiye'de tek insizyonla laparoskopi

Türkiye'de tek insizyonla laparoskopi

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.