Hemen Arayın

Umudumu kaybetmedim ve ben kazandım

okuyabilirsiniz.

Bir seyahat gemisinde kabin görevlisi olarak çalışırken aniden rahatsızlandım ve acilen ameliyata alındım. Ameliyat sonrası yumurtalığımdaki kist alındı. Ülkeme döner dönmez Bulgaristan’da bir doktora çıktım. Ameliyat sırasında kistle birlikte sol yumurtalığımın da alındığını öğrendim. 

Ameliyat sonrası şikayetlerim bir türlü geçmemişti. Şiddetli ağrılarım vardı ve tekrar hekime göründüm. Hem sağ yumurtalığımda hem de alınan yumurtalığımın yerinde yeniden kist oluştuğu tespit edildi. 

İkinci kez ameliyata girdim ve sağ yumurtalığımdaki kist temizlenirken diğer kistin alınması çok riskli olduğu için sadece yarısı alındı. Kalan kist, büyümesini engellemek için bağlandı. Gün geçtikçe şikayetlerim yine arttı. Yaklaşık bir ay sonra kistin hızla büyüdüğünü öğrendim. Doktor, büyüyen kistin ameliyat edilmesinin çok riskli olduğunu ve tıbben yapılacak bir şey kalmadığını söylediğinde çok endişelendim. Yine de umudumu kaybetmedim ve son çare olarak Anadolu Sağlık Merkezi’ne başvurdum. İstanbul’a geldim ve üçüncü ameliyatıma girdim. Bu kadar ağır ve riskli bir ameliyat olmasına rağmen ameliyattan sonra bir gün hastanede yattım. Ameliyattan sonra ağrılarım dindi ve bir gün sonra da normal hayatıma döndüm. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.