Hemen Arayın

Uzm. Dr. Deniz Kırçuval – Dermokozmetik Uygulamaları | TV8 – Günaydın Doktor

okuyabilirsiniz.

-

Uzm. Dr. Deniz Kırçuval – Dermokozmetik Uygulamaları | TV8 – Günaydın DoktorDermokozmetik Uygulamaları

Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Uzm. Dr. Deniz Kırçuval
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Deniz Kırçuval, 1995 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra 2002-2005 yılları arasında aynı üniversitede uzman doktor olarak çalıştı. Daha sonra sırasıyla; 2006-2014 yılları arasında Özel Trakya Hastanesi’nde dermatoloji uzmanı, lazer estetik ünitesi kurucusu ve koordinatörü, başhekim yardımcısı, kalite yönetim temsilcisi; 2014-2016 yılları arasında Özel Atalar Hastanesi’nde ise dermatoloji uzmanı, lazer estetik ünitesi koordinatörü olarak çalıştı. 
Dr. Deniz Kırçuval, 2017 yılından bu yana Anadolu Sağlık Merkezi’nde dermatoloji uzmanı olarak görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.