Hemen Arayın

Uzm. Dr. Melda Özdamar - Yeni Coronavirus (COVID-19) testi nedir? Yeni Coronavirüs testi nerede yapılır? - NTV

okuyabilirsiniz.

Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Melda Özdamar "Yeni coronavirüs testi nedir?" "Yeni koronavirüs testi nerede yapılır?" sorularına detaylarıyla cevap verdi. Koronavirüs testinin nasıl yapılacağı hakkında konuşan doktorumuzun yayınını izleyebilirsiniz.

-Yeni Coronavirus (COVID-19) testi nedir? Yeni Coronavirüs testi nerede yapılır? - Dr. Melda Özdamar

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Doç. Dr. Melda Özdamar
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Melda Özdamar, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almaya hak kazandı. 2004 yılının Kasım ayında ise mikrobiyoloji ve klinik mikrobiyoloji uzmanı oldu. Hasta güvenliği odaklı çalışmayı ve bu anlayış ile kendi uzmanlık dalındaki yeni uygulamalar ve teknikleri öğrenmeyi amaç edinen Dr. Özdamar, aynı zamanda evli ve iki çocuk annesidir.


2004 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Özdamar, Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarı ve Transfüzyon Merkezi kurulumunda aktif olarak rol aldı. 2004 yılından bu yana klinik mikrobiyoloji uzmanı olarak çalışan Dr. Özdamar, ayrıca Transfüzyon Merkezi mesul müdürü olarak görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.