Hemen Arayın

[Video] Dual enerji BT Uygulamaları nelerdir? - Dr. Oktay Karadeniz

okuyabilirsiniz.

Dual enerji BT Uygulamaları nelerdir? - Dr. Oktay Karadeniz

Dual enerji BT Uygulamaları nelerdir? - Dr. Oktay KaradenizDual enerji BT Uygulamaları nelerdir? - Dr. Oktay Karadeniz

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Uzm. Dr. Oktay Karadeniz
Doktorun Biyografisini Gör

Dr. Oktay Karadeniz, 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Radyodiagnostik Bölümü’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 1999- 2005 yılları arasında Memorial Hastanesi’nde radyoloji uzmanı olarak çalıştı. 2005 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Karadeniz, halen radyoloji uzmanı olarak görevini sürdürüyor.  


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.