Hemen Arayın

[Video] Eklem Protezi Uygulaması Nasıl Yapılır? - Prof. Dr. Ahmet Kıral

okuyabilirsiniz.

Eklem Protezi Uygulaması Nasıl Yapılır? - Prof. Dr. Ahmet Kıral

Eklem Protezi Uygulaması Nasıl Yapılır? - Prof. Dr. Ahmet KıralEklem Protezi Uygulaması Nasıl Yapılır? - Prof. Dr. Ahmet Kıral

Paylaş WhatsApp
Randevu Al
Prof. Dr. Ahmet Kıral
Doktorun Biyografisini Gör

Prof. Dr. Ahmet Kıral, tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, ihtisasını ise GATA Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda tamamladı. 1987 yılında yardımcı doçent, 1993 yılında ise doçent oldu. 2000 yılında profesör unvanını alan Prof. Dr. Kıral, 1987-2008 yılları arasında GATA Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştı. 2008 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan ve 2009 yılında ortopedi bölüm direktörü olan Prof. Dr. Kıral, halen aynı görevini sürdürüyor


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.