Hemen Arayın

[Video] Radyocerrahinin avantajları nedir? - Prof. Dr. Hale Başak Çağlar

okuyabilirsiniz.

Radyocerrahinin avantajları nedir? - Prof. Dr. Hale Başak Çağlar

Radyocerrahinin avantajları nedir? - Prof. Dr. Hale Başak ÇağlarRadyocerrahinin avantajları nedir? - Prof. Dr. Hale Başak Çağlar

Paylaş WhatsApp
Randevu Al 44 44 276
Prof. Dr. Hale Başak  Çağlar
Doktorun Biyografisini Gör

Prof. Dr. Hale Başak Çağlar, 29 Mart 1975 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini 1981-1992 yılları arasında TED Ankara Koleji’nde tamamladı. Tıp eğitimini 1992-1998 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, uzmanlık eğitimini ise 1998-2003 yılları arasında Marmara Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda, “Acute skin and pulmonary radiation toxicities in breast cancer patients treated with radiotherapy in the adjuvant setting” isimli teziyle tamamladı. 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyasyon Onkolojisi Departmanı’nın Brakiterapi Ünitesi’nde; 2003-2009 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyasyon Onkolojisi Departmanı’nda; 2006-2007 yılları arasında Dana Farber Kanser Enstitüsü / Brigham ve Kadın Hastanesi, Harvard Üniversitesi, Harvard Ortak Komitesi’nde çalıştı.   2008-2010 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin; 2010-2013 yılları arasında ise Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Radyasyon Onkolojisi Departmanlarında doçent olarak çalıştı. 2013-2015 yılları arasında Medipol Üniversitesi, Tıp Fakültesi  Radyasyon Onkolojisi Departmanı’nda Başkan ve Program Direktörü olarak görev yaparken, aynı üniversitede  2017 yılına kadar Başkan, Program Direktörü ve Profesör olarak çalıştı.   2017 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Prof. Dr. Çağlar, radyasyon onkolojisi uzmanı ve radyasyon onkolojisi direktörü olarak görevini sürdürüyor.


Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.