Hemen Arayın

Yaşadıklarım hayatla mücadele etmem gerektiğini öğretti

okuyabilirsiniz.

Bulgaristan’da sadece iki ailede görülen ender bir hastalığa yakalandım. Bu hastalık nedeniyle genç yaşta kardeşimi, dedemi ve babamı kaybetmiştim. Bu nedenle ömrüm boyunca korkuyla yaşadım. 

Hastalığımın tanısı ilk olarak 2000 yılında Bulgaristan’da kondu. İki yıl arayla ameliyatlar geçirdim ama hayat kalitemde bir iyileşme olmadı. O dönem birlikte çalıştığım iş ortağım sayesinde Anadolu Sağlık Merkezi ile tanıştım ve hayatta kalma serüvenim de böylelikle başlamış oldu. 2005 yılında ilk ameliyatım ardından CyberKnife tedavisine geçildi ve sonrasında da rutin kontroller dönemi başladı benim için. 

Artık hastalığımı tanıyorum. Bugün son derece mutlu bir şekilde hayatımı sürdürüyorum. Sor yapıyor, çalışabiliyorum. Anadolu Sağlık Merkezi’nde yaşadıklarım bana, hayat için mücadele etmem gerektiğini tekrar hatırlattı. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.