Hemen Arayın

Yıllar sonra hastalığımdan kurtuldum

okuyabilirsiniz.

Yıllar önce ergenlik dönemimde başlayan baş ağrılarım bugüne kadar aralıksız sürdü. 16 yaşındaydım. Evde aniden bayılmayla ortaya çıkan şiddetli ağrılarım vardı. O dönemde babamla birlikte birçok hekime ve hastaneye başvurduk ama bir türlü teşhis konulamadı. Gördüğüm ilaç tedavisi de hiç etkili olmadı. Hastalığım her geçen gün ilerliyordu. Baş ağrılarım ve baygınlıklar artmıştı.  

Tavsiye üzerine Arnavutluk’ta bir hastaneye başvurduk. Beynimde bir tümör tespit edilmişti ve çıkarılması gerekiyordu. Fakat hastaneye güvenemedik böyle bir ameliyat için. Kosova’ya döndük, internetten beyin cerrahisinde uzman hekim ve hastane arayışına başladık. ABD’deki Johns Hopkins Medicine ile iletişime geçtik. Johns Hopkins Medicine’dan yetkililer, ‘ABD’ye gelmenize gerek yok, daha yakında Türkiye’de iş birliği içinde olduğumuz Anadolu Sağlık Merkezi var, oraya başvurabilirsiniz’ dediler. Yönlendirme üzerine hemen Anadolu Sağlık Merkezi’ni internetten araştırdık ve kısa süre içinde İstanbul’a geldik. 

Ameliyat oldum ve tümöre nöronavigasyon kullanılarak biyopsi yapıldı,  patolojiye gönderildi. Patoloji sonucuna göre de en uygun tedavi planlandı. Yıllardır sıkıntısını çektiğim ama bir türlü teşhisi konulamayan hastalığımı artık net olarak biliyordum. Şimdi çok mutluyum. 

Paylaş WhatsApp

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.